3. InDOG Doktorandská konference


    Ve dnech 13. - 16. října 2014 se v Olomouci uskutečnila Třetí InDOG doktorandská konference. Akce si kladla za cíl nejen vytvořit prostor pro setkání doktorandů geoinformatiky a příbuzných oborů, ale také přivést do Olomouce významné experty světové úrovně.

    Fotogalerii z Třetí InDOG konference najdete ZDE

    Prezentace jsou dostupné prostřednictvím SlideShare.
    Odkazy na jednotlivé prezentace naleznete ZDE


Doktorandské konference se letos zúčastnili:

Manfred Buchroithner - Technical University Dresden
Kristien Ooms - Ghent University
Clio Andris - PennState University

Kromě příspěvků těchto hostů proběhly prezentace PhD studentů oboru Geoinformatika a kartografie Univerzity Palackého v Olomouci a pět bloků workshopů vedených odborníky z akademické sféry i praxe.

Součástí konference byla také neformální setkání doktorandů, večeře v jedné z fortových pevnůstek v okolí Olomouce, prohlídka eye-tracking laboratoře a ukázka 3D tisku. V programu byla také čtvrteční jednodenní exkurze do Jeseníků. Z důvodu účasti zahraničních hostů hlavní část programu probíhala v anglickém jazyce.

Podrobný program


Akce byla určena především pro studenty doktorských studijních programů geoinformatiky, kartografie a příbuzných oborů v celé ČR. Bližší informace najdete zde.

Seznam registrovaných účastníků najdete zde.

PDF verze pozvánky


Akce je podporována v rámci projektu Inovace doktorského studia Geoinformatika a kartografie podporou moderních technologických směrů - OPVK: CZ.1.07/2.2.00/28.0078