2. InDOG Doktorandská konference


    Ve dnech 14. - 17. října 2013 se v Olomouci uskutečnila Druhá doktorandská konference s cílem vytvořit prostor pro setkání doktorandů geoinformatiky a příbuzných oborů a přivést do Olomouce významné experty světové úrovně.

Fotografie z konference najdete
ZDE


nebo v plném rozlišení
ZDE


Fotografie od profesionála jsou
ZDE


Až budou dostupné prezentace zahraničních expertů, najdete je společně s prezentaceni PhD studentů na webu projektu v sekci dokumenty.

Doktorandské konference se letos zúčastnili:

   Menno-Jan Kraak - University of Twente - Kartografie
   Itzhak Benenson - Tel-Aviv University - Geosimulation, Spatial Analyses
   Terje Midtbø - Norwegian university of Science and Technology in Trondheim - Kartografie

Kromě příspěvků těchto hostů proběhnou prezentace doktorandů Geoinformatiky a kartografie Univerzity Palackého v Olomouci a několik workshopů.

Jako host se zůčastnil Petr "Klokan" Přidal, který vedl "Keynote workshop".Součástí konference bylo neformální setkání doktorandů z celé ČR a výměna zkušeností. Účastníci měli možnost prohlédnout si eye-tracking laboratoř a UAV. Do programu byla také zařazena jednodenní exkurze. Z důvodu účasti zahraničních hostů probíhala hlavní část programu v anglickém jazyce.

Podrobný program


Akce je určena především pro studenty doktorských studijních programů geoinformatiky, kartografie a příbuzných oborů v celé ČR. Těmto studentům je možné proplatit cestovné, ubytování a stravu. Bližší informace najdete zde. Zváni jsou i další zástupci akademické sféry.

Seznam registrovaných účastníků najdete zde.

PDF verze pozvánky


ZDE se můžete podívat na stránky minulého ročníku konference.Akce je podporována v rámci projektu Inovace doktorského studia Geoinformatika a kartografie podporou moderních technologických směrů - OPVK: CZ.1.07/2.2.00/28.0078